چگونه خرید کنم؟

گروه آباده تخفیف با مذاکره و شراکت با مجموعه های تراز اول سطح شهر ، روزانه پیشنهادات ویژه ای با تخفیف های چشم گیر و با کیفیت بالا را بر روی سایت خود قرار می دهد.

در صورتیکه از این پیشنهادات شگفت زده شده اید و می خواهید بدانید سایت “آباده تخفیف” چگونه کار می کند ادامه مطلب را بخوانید:

– چگونه ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام مطابق شکل زیر بر روی دگمه “حساب کاربری من” کلیک نمایید و در قسمت عضویت اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. به یاد داشته باشید نام کاربری و رمز خود را به انگلیسی وارد نمایید.

1

2

به همین سادگی ثبت نام شما انجام شد اکنون با کلیک بر روی ویرایش ، آدرس صورتحساب خود را وارد کنید.

3

4

 

لطفا توجه کنید:

نکته ۱- پیشنهاد میکنیم از شماره موبایل یا کد ملی خود به عنوان نام کاربری استفاده نمایید.

نکته ۲-پسورد انتخابی شما فقط به انگلیسی وارد شود.

نکته۳- شماره موبایل خود راصحیح و با اعداد انگلیسی وارد نمایید.

 

– چگونه مشتری به مجموعه معرفی می شود؟

در صورتیکه تصمیم دارید پیشنهادی  را بخرید، می توانید با پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت و یا پرداخت واریز به حساب  وجه آن را بپردازید.( با خیال راحت خرید کنید. سایت” آباده تخفیف”دارای نشان اعتماد الکترونیک و مجوز وزارت صنعت ،  معدن و تجارت می باشد)

2gl1kepvfxqzf415y0pa

 

بعد از پرداخت وجه چه می شود؟

درصورتی که آنلاین پرداخت کنید، پس از خرید یک کد سفارش برای خرید شما اختصاص می یابد. به سه طریق این کد در دسترس است:

۱- در پروفایل شما ، در رسید خرید اینترنتی قابل چاپ( ما به آن تخفیف برگ میگیم) صادر می شود. که این رسید حاوی کد سفارش و مشخصات خریدار است:

۲- کد سفارش از طریق پیامک به شما ارسال می شود( در صورتی که شماره موبایل شما صحیح باشدو پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال نکرده باشید)

۳- یک نمونه دیگر از رسید به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

کافی است با در دست داشتن کارت ملی (شناسایی) کد سفارش ، تاریخ سفارش و شماره تراکنش به فروشگاه مربوطه مراجعه کنید. فروشگاه  پس از مطابقت کدها کالا را به شما تحویل می دهد.( به همین سادگی).

و درصورتی که هزینه آفر مورد نظرتون رو کارت به کارت کرده باشید، رسید پرداخت و مبلغ پرداختی رو در محل مربوطه وارد نمایید و پرداخت خود را به شماره ۰۹۱۷۱۵۰۲۴۴۳ پیامک کنید. تا با تایید خرید شما از طرف “آباده تخفیف” کد سفارش برای شما ارسال گردد.

 

 

آموزش خرید اینترنتی

ارسال دیدگاه